Mocny kolor w szafie bizneswoman

Do niedawna kolory kojarzone z garderobą biznesową tworzyły stonowane tło, mające nie rzucać się w oczy i stwarzać pewien dystans. Obecnie w cenie jest podążanie za swoją indywidualnością, która uwydatnia cechy odróżniające nas od innych. Zawsze staram się pokazać kobietom, że odpowiednio dobrany kolor może podkreślić ich urodę. Oprócz czysto formalnych sytuacji każda z pań działająca w sektorze publicznym ma również wiele możliwości do zaprezentowania się w mniej formalnych sytuacjach. Dlatego dobrze skompletowana garderoba, to taka, która daje możliwości tworzenia uniwersalnych zestawów na każdą okazję.

Zapraszając Panią Krystynę Sibińską na metamorfozę, miałam w głowie tylko jeden cel. Chciałam pokazać, że odpowiednio dobrane kolory i klasyczne fasony sprawią, że będzie ona wyglądać elegancko i stylowo. Dlatego kolejny zaproponowany przeze mnie zestaw opiera się na połączeniu dwóch mocnych barw, które się ze sobą równoważą. Koktajlowa sukienka dzięki prostemu fasonowi podkreśla wszystkie atuty sylwetki Pani Krystyny. Natomiast jej energetyczny, żółty kolor sprawił, że twarz mojej modelki wyglądała promiennie, a sylwetka nabrała lekkości. Czarny płaszcz, nawiązujący do stylistyki lat 50 ubiegłego wieku, idealnie równoważy wyrazisty kolor sukienki, dzięki czemu całość stylizacji jest spójna i nienachalna. Mała, elegancka torebka o nowoczesnym fasonie dopełnia ten look. Na zasadzie kontrastu przełamuje ona oficjalny charakter tego zestawu, wprowadzając element zaskoczenia (nie jest to wizytowa kopertówka). Dzięki temu sylwetka nabiera dynamizmu i daje do zrozumienia, że Pani Krystyna podąża za modą na swoich warunkach.

Uniwersalność tej propozycji polega również na tym, że każdy z jej elementów można łączyć z rzeczami, które mamy już w szafie. Czarny płaszcz świetnie sprawdzi się w połączeniu z jeansami oraz modnymi ostatnio jasnymi, butami sportowymi. W ten sposób powstanie stylizacja w stylu sportowej elegancji, nadająca się na co dzień. Natomiast sukienka z powodzeniem może być noszona z dowolną marynarką. Ozdobna broszka kojarzy się z wieczorowymi uroczystościami. Jednak podążając za nowymi trendami, można nosić ją z oversizowym swetrem i przełamać w ten sposób jego luźny charakter.

Makijaż Pani Krystyny opiera się na delikatnie wyrównanej skórze niewielką ilością podkładu mineralnego. Ponieważ jest to propozycja okazjonalna, jego intensywność  jest mocniejsza. Za pomocą cieni w kolorze ciemnego brązu, wykonałam modelowanie powieki, tworząc subtelną wersję smokey eyes. Usta również utrzymałam w kolorystyce brązu, dopasowując ich natężenie do typu urody mojej modelki. Powstał w ten sposób stylowy, monochromatyczny makijaż, który idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji. Uważam, że w tej odsłonie Pani Krystyna prezentuje się niezwykle szykownie i kobieco. Trzecia stylizacja już niebawem. Zostań ze mną! 

Zdjęcia Monika Kleist

Tu możesz zobaczyć pierwszą stylizację: https://beautyconceptgorzow.pl/moc-koloru-w-biznesie/

Krystyna Sibinska Magda Wojciechowska Monika KleistKrystyna Sibinska Magda Wojciechowska Monika KleistKrystyna Sibinska Magda Wojciechowska Monika KleistKrystyna Sibinska Magda Wojciechowska Monika Kleist

8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: